Fotka
   
O NAS PRODUKTY KONTAKT PRACA  
Wybór Języka
     
Jesteś w produktach firmy:   Anabox    \    ANABOX 7 dni

     

ANABOX 7 dni

Anabox 7 days - to zestaw kasetek Daily box - 7 sztuk -  z podziałem na pory dnia i dni tygodnia 

Napełnianie:

W celu umycia pojemników należy wyjąć dozownik dzienny i zdjąć wieka.

Wieka oraz dolne elementy dozownika można myć w zmywarce. Po wysuszeniu poszczególnych elementów, w prosty sposób ponownie zamocować wieka w prawidłowej pozycji (przegroda przeznaczona na leki przyjmowane rano jest większa), aby były dobrze osadzone i można je było odpowiednio przesuwać.

Dozownik dzienny należy wyjąć z magazynka i napełnić poszczególne dni tygodnia potrzebnymi lekarstwami według dnia i pory przyjmowania leku.

 Wyjmowanie lekarstw z dozownika dziennego:

Dzień i pory przyjmownia leków zostały oznaczone na wieku dozownika, większa przegroda („rano”) znajduje się zawsze z lewej strony . Aby przyjąć lekarstwo o wybranej porze należy przesunąc wieko w prawo do momentu odsłonięcia przegrody, wyjąć lek, a następnie z powrotem przesunąć wieko w pozycję wyjściową, zamykając w ten sbosób dozownik dzienny. Aby wyjąć lek z przegrody „w razie potrzeby”, należy pzesunąć wieko dozownika w lewo, a po wyjęciu lekarstwa z powrotem w prawo do pozycji wyjściowej.

Wyjmowanie dozowników dziennych z magazynka:

Dozownik dzienny wyjmowany jest w prosty sposób z przodu i odkładany z powrotem w ten sam sposób przez lekkie dociśnięcie. Aby zmienić dzien tygodnia, należy wsuwac inne dozowniki dzienne od tyłu w magazynek tak długo, aż z przodu pojawi się pożądany dzień tygodnia.

Dostępne w języku polskim.

 


Menu produktów
        CH-Kollagen
        Biotta
        Anabox
        MY.SIZE
        ClipAir
        Lunette
        Lubexxx
        Cukierki Zile
 

Szukaj


           
Nasze Atuty
           
Agencja Lemar Gliwice  
Polski Angielski