Fotka
   
O NAS PRODUKTY KONTAKT PRACA  
Wybór Języka
     
Jesteś w produktach firmy:   Anabox    \    Organizer szpitalny

     

Organizer szpitalny

Organizer szpitalny na dzienne kasetki na leki ANABOX

W warunkach placówki szpitalnej Kasetki Daily Box umieszczone mogą być w specjalnym Organizerze. Zbiorczy Organizer, który w zależności od potrzeb, tj. od ilości oddziałów, pięter na oddziale, ilości sal dla chorych może składać się z jednej lub kilku części zamykanych kluczem. Każdy poziom Organizera może mieć określony kolor kasetek Daily Box, co ułatwia w podziale np. na oddziały szpitalne czy sale dla chorych.

Istnieje możliwość umieszczenia na pojedynczej kasetce danych pacjenta (imię i nazwisko).

Ponadto jest możliwość  umieszczenia na jednym z poziomów Organizera odrębnej części na pojemniki do leków w płynnej postaci (krople) lub też odrębnej części na opakowania zbiorcze (kartonik, blister) 

Organizer jest lekki i  łatwy w obsłudze, z możliwością bezpiecznego przemieszczania w całości lub pojedynczego poziomu.

Kasetki na leki ANABOX® wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego co umożliwia utrzymanie ich w nienagannej czystości poprzez mycie w zmywarce ( temperatura 70°C ).

Dostępne w języku polskim.

 

 

 



Menu produktów
        CH-Kollagen
        Biotta
        Anabox
        FacialDerm
        New Pharma
        MY.SIZE
        Kaiser cukierki
        ClipAir
        Dr Ritsert
        Lunette
        Lubexxx
        Wysowianka
        Cukierki Zile
 

Szukaj


           
Nasze Atuty
                 
Właścicielem strony jest: AS-M4 Sp.zo.o. ul.Wrocławska 94, 41-902 Bytom | tel: + 48 32 275 01 52 | info@mach4.pl Agencja Lemar Gliwice  
Polski Angielski