Fotka
   
O NAS PRODUKTY KONTAKT PRACA  
Wybór Języka
     
Jesteś w produktach firmy:   Biotta    \    BIOTTA BREUSS

     

BIOTTA BREUSS

ENERGIA BIOTTA BREUSS 

Sok Warzywny 500ml

Biotta Soki z Warzyw & Owoców  - 100% organiczne od 1957r.

Sok warzywny Breuss to zrównoważona mieszanka soku z cennych warzyw opracowana w bezpośredniej konsultacji ze słynnym naturopatą Rudolfem Breussem. 

Firma Biotta posiada wyłączną licencję na światową produkcję i dystrybucję soku warzywnego Breuss

Sok warzywny Breuss zawiera wystarczające ilości wszystkich ważnych witamin potrzebnych organizmowi podczas jego oczyszczania. 

Szczególnie polecany osobom narażonym na brak witamin i składników odżywczych np. podczas długotrwałej choroby, podczas intensywnego odchudzania się lub dla osób w trakcie chemioterapii. 

Sok Biotta BREUSS to wyszukana kompozycja soku z jarzyn, stanowiąca idealny napój chłodzący lub napój energetyczny w czasie stosowania diety.

Wybrana kompozycja owoców i warzyw, wyprodukowanych w Szwajcarii.

Produkt organiczny - to produkty, które wyrastały i były uprawiane według ścisłych procedur bez udziału toksycznej chemii – pestycydów i sztucznych nawozów. 

Firma Biotta wspiera naturalny i zdrowy tryb życia.

Sposób użycia : Przed użyciem należy dobrze potrząsnąć i podawać schłodzone. Po otwarciu sok należy spożyć w ciągu 4 dni, w przypadku przechowywania w niskiej temperaturze w ciągu 8 dni.

Skład: sok z buraka poddany fermentacji (55%), sok z marchwi poddany fermentacji (18%), sok z selera poddany fermentacji(18%), sok z ziemniaka poddany fermentacji (7%), sok rzodkwi z naturalnym kwasem mlekowym(regulator kwasowości) (2%). Zawiera sok jarzynowy 100%.

Pasteryzowany. Z naturalnej uprawy.


Menu produktów
        CH-Kollagen
        Biotta
        Anabox
        MY.SIZE
        ClipAir
        Lunette
        Lubexxx
        Cukierki Zile
 

Szukaj


           
Nasze Atuty
           
Agencja Lemar Gliwice  
Polski Angielski