Fotka
   
O NAS PRODUKTY KONTAKT PRACA  
Wybór Języka
     
Jesteś w produktach firmy:   FacialDerm

     

FacialDerm

FacialDerm : to marka produktów kosmetycznych hiszpańskiej firmy SenSalia.

FacialDerm to gama naturalnych zabiegów kosmetycznych o intensywnym działaniu, które wykonać można w warunkach domowych.

FacialDerm to seria maseczek na twarz, oczy oraz pielęgnacja dłoni i stóp które zawierają wysokie stężenia skutecznych substancji czynnych, naturalnych bez parabenów.

FacialDerm to duża dawka relaksu, odnowy biologicznej i satysfakcji.FACIALDERM Algi

Maska jest bogata w naturalne minerały w celu utrzymania naturalnego poziomu nawilżenia skóry. Skóra pozostaje ożywiona, świeża i jasna. 

zobacz więcej >>>


FACIALDERM Aloe Vera

Nawilżenie & uspokojenie - maseczka do twarzy z materiału. Maska jest bogata w aloes i inne naturalne ekstrakty. Skóra pozostaje zrelaksowana i jasna. 

zobacz więcej >>>


FACIALDERM Ogórek

Anty – stres & odprężenie - maseczka do twarzy z materiału. Maska działa odprężająco i antystresująco, formuła oparta na ogórku i innych naturalnych ekstraktach. Pomaga skórze utrzymać efekt świeżości. Polecany również po opalaniu.

zobacz więcej >>>


FACIALDERM Zielona Herbata

Antyoxydant & przeciw starzeniu - maseczka do twarzy z materiału. Maska z zawartością zielonej herbaty i glutenu, który zapobiega przedwczesnemu starzeniu ze skóry. Chroni przed czynnikami zanieczyszczenia środowiska. Polecany również po opalaniu.

zobacz więcej >>>


FACIALDERM Czerwony Żeńszeń

Orzeźwienie & odżywienie - maseczka do twarzy z materiału. Maska działa orzeźwiająco i regenerująco dzięki zawartości czerwonego żeń-szenia.  Ożywia i odżywia odwodnioną i przedwcześnie zniszczoną wiekiem skórę. Podnosi witalność skóry.

zobacz więcej >>>


FACIALDERM Miód Pszczeli

Przeciw zmarszczkom - maseczka do twarzy z materiału. Maska o formule przeciw zmarszczkom, zawierająca mleczko pszczele które odżywia i liftinguje skórę. Szczególnie polecany dla skóry suchej.

zobacz więcej >>>


FACIALDERM Eye Treatment Aloe Vera

Na sińce pod oczami  & relax. Płatki na oczy. Płatki odżywiają delikatny obszar skóry wokół oczu, redukując znaki przedwczesnego starzenia się skóry, likwidują opuchliznę i ciemne miejsca pod oczami.

zobacz więcej >>>


FACIALDERM Eye Treatment Ogórek

Na opuchnięcia pod oczami & odprężenie. Płatki na oczy. Płatki nawilżający obszar skóry pod oczami dzięki zawartości ogórka i naturalnych odmładzających składników tak jak Vitamina E i zielona herbata. Orzeźwiają i napinają skórę pod oczami, redukując opuchliznę i ciemne miejsca pod oczami.

zobacz więcej >>>


FACIALDERM Eye Treatment Owoc dzikiej róży + kwas hialuronowy

Lifting & wygładzenie. Płatki pod oczy. Płatki zawierają exlusywne połączenie owocu dzikiej róży i kwasu hialuronowego, który podnosi, orzeźwia i nawilża skórę wokół oczu. 

zobacz więcej >>>


Rękawiczki do pielęgnacji dłoni

Rękawiczki do pielęgnacji rąk FACIALDERM działają liftingująco na skórę dłoni, dzięki zawartości serum z głębokim kompleksem oceanicznym i extraktem perłowym. Perłowy extrakt pomaga rozjaśnić skórę dłoni i zabezpieczyć przed wolnymi rodnikami, dając skórze dłoni -młody wygląd.

zobacz więcej >>>


Skarpetki do pielęgnacji stóp

Skarpetki do pielęgnacji stóp FACIALDERM działają regenerująco na skórę stóp oraz intensywnie pielęgnują dzięki zawartości serum z algami : PORPHYRA TENERA i niebieskim kompleksem morskim. Pomagają zmiękczyć twardy naskórek, zapewniające ładny wygląd stóp.

zobacz więcej >>>
Menu produktów
        CH-Kollagen
        Biotta
        Anabox
        FacialDerm
        New Pharma
        MY.SIZE
        Kaiser cukierki
        ClipAir
        Dr Ritsert
        Lunette
        biobrush
        Lubexxx
        Wysowianka
        Cukierki Zile
 

Szukaj


           
Nasze Atuty
                 
Właściciel: AS-M4 Sp.zo.o. ul.Wrocławska 94, 41-902 Bytom | tel: + 48 32 275 01 52 | info@mach4.pl Agencja Lemar Gliwice  
Polski Angielski