Fotka
   
O NAS PRODUKTY KONTAKT PRACA  
Wybór Języka
     
Jesteś w produktach firmy:   New Pharma

     

New Pharma

Szwajcarska firma New Pharma poświęciła swoje wysiłki, aby tworzyć innowacyjne, ale łatwe i przyjazne w użyciu produkty niezbędne w codziennej pielęgnacji zdrowia w sytuacjach dnia codziennego.

Produkty firmy New Pharma – łatwe i praktyczne w użyciu powinny stać się nieodzowną częścią codziennej higieny i dbałości o zdrowie, niezbędnymi w domu podczas codziennej aktywności.

Produkty New Pharma – to innowacyjna forma i sposób użycia, stworzone specjalnie z myślą o ludziach aktywnych, dobrze rozumiejących, że nasze ciało wymaga skutecznej i efektywnej ochrony każdego dnia.

Produkty New Pharma idealnie spełniają te potrzeby. Są łatwe i wygodne w użyciu, oszczędzają czas. Oparte na naturalnych składnikach. Spełniają wszystkie kryteria, których wymagający i nowocześni klienci oczekują po dobrym produkcie. Produkty New Pharma są sprzedawane w wielu krajach świata. Są dostępne tylko w aptekach i specjalistycznych sklepach medycznych.

Newaid - to linia produktów przeznaczonych do pierwszej pomocy w niewielkich urazach skóry.W miejscu pracy, w domu czy podczas górskiej wedrówki, czy tez w trakcie uprawiania sportu - ułatwiaja życie. Niezbędne w domowej apteczce: Plaster w sprayu na niewielkie rany i skaleczenia, Plaster do leczenia pęcherzy i otarć oraz Spray stop - krew powsytrzymujący krwawienie.  

Newflex - to linia produktów przeznaczonych dla ochrony mięśni i stawów. Dzięki zawartości naturalnych olejków roślinnych o specyficznych właściwościach dają natychmiastowy efekt kojący i łagodzący. Zapewniają właściwą mobilność stawów w codziennej aktywności i przy wysiłku fizycznym. Nie zawierają parabenów dlatego są dobrze tolerowane.     

Newmed - to linia produktów przeznaczonych do oczu, uszu, nosa, gardła opartych na naturalnych składnikach takich jak szwajcarska woda źródlana czy szarotka alpejska. Nie zawiera środków konserwujących.


Newaid Stop - krew Spray

Newaid Stop - krew Spray został stworzony specjalnie do opatrywania powierzchownych, małych ran, takich jak zadrasniecia i skaleczenia. 

zobacz więcej >>>


Newaid Spray przeciw pęcherzom

Newaid Spray przeciw pęcherzom to spray który może być stosowany w celu zapobiegania tworzenia się pęcherzy jak i leczenia już powstałych.

zobacz więcej >>>


Newaid Plaster w sprayu

Newaid Plaster w sprayu za pomocą którego skaleczenia i zadraśnięcia moga być leczone szybko i wygodnie bez potrzeby przyklejania tradycyjnych plastrów.

zobacz więcej >>>


Newflex żel rozgrzewający

Newflex żel rozgrzewający jest przeznaczony do natychmiastowego i bezpośredniego użycia, zwłaszcza przed podjęciem aktywności sportowej i wysiłku fizycznego. Zapewnia przyjemny efekt rozluźnienia i odprężenia. Zmniejsza ryzyko urazów.

zobacz więcej >>>


Newflex żel rozgrzewający relaksujący

Rozgrzewająco-relaksujący żel zawiera naturalne olejki roślinne o właściwościach rozgrzewających i odprężających oraz poprawiających mikrokrążenie. Wygodna i praktyczna kulka (roll-on) pozwala na natychmiastowe i bezpośrednie zastosowanie w stanach wzmożonego napięcia i skurczów mięśni

zobacz więcej >>>


Newflex żel chłodzący

Newflex żel chłodzący jest polecany do natychmiastowego i bezposredniego użycia, szczególnie po ćwiczeniach sportowych lub wyczerpujacym wysiłku fizycznym.

zobacz więcej >>>


Newmed Spray do ucha

Newmed Spray do ucha to spray na bazie szwajcarskiej wody żródlanej, szarotki alpejskiej, nagietka i gliceryny.

zobacz więcej >>>


Newmed spray do nosa na suchy nos

Spray do nosa na bazie wody z naturalnych szwajcarskich źródeł, z dodatkiem szarotki alpejskiej, szałwii, mięty i gliceryny.

zobacz więcej >>>


Newmed Spray do gardła

Newmed Spray do gardła to spray na bazie wody z naturalnych żródeł szwajcarskich, szarotki alpejskiej, szałwii, mięty i gliceryny.

zobacz więcej >>>


Neweyes krople do oczu

Neweyes krople do oczu to krople, które stosuje się gdy pojawi się uczucie suchości spowodowane niedoborem łez, zaczerwienienie oczu, pieczenie, podrażnienie i uczucie obcego ciała w oku.

zobacz więcej >>>
Menu produktów
        CH-Kollagen
        Biotta
        Anabox
        FacialDerm
        New Pharma
        MY.SIZE
        Kaiser cukierki
        ClipAir
        Dr Ritsert
        Lunette
        biobrush
        Lubexxx
        Wysowianka
        Cukierki Zile
 

Szukaj


           
Nasze Atuty
                 
Właściciel: AS-M4 Sp.zo.o. ul.Wrocławska 94, 41-902 Bytom | tel: + 48 32 275 01 52 | info@mach4.pl Agencja Lemar Gliwice  
Polski Angielski