Fotka
   
O NAS PRODUKTY KONTAKT PRACA  
Wybór Języka
     
Jesteś w produktach firmy:   Wysowianka

     

Wysowianka

Firma  Uzdrowisko  Wysowa  S.A.  powstało  w  1959  roku i od początku swojego   istnienia   zajmuje   się  produkcją  wód  mineralnych i wód leczniczych, czerpanych obecnie aż z 14 ujęć.

Wody lecznicze to wody, które, dzięki wysokiej zawartości składników mineralnych oraz odpowiedniej proporcji tzw. składników swoistych, silnie i korzystnie oddziałują na organizm. Lecznicze działanie wysowskich wód polega w szczególności na neutralizacji kwasu solnego w żołądku i hamowaniu czynności wydzielniczej żołądka. Działają pobudzająco na wydzielanie żółci, alkalizują mocz oraz pobudzają przemianę materii w przypadkach otyłości, pomagają przy dnie moczanowej i cukrzycy. Ze względu na ich właściwości, wody z wysowskich zdrojów stosuje się w chorobach układu pokarmowego (wrzody żołądka i dwunastnicy, nieżyty żołądka, schorzenia dróg żółciowych, zaparcia), w kamicy nerkowej i stanach zapalnych dróg moczowych, cukrzycy i innych chorobach przemiany materii.

Posiadają powyżej 600 mg wodorowęglanów w 1 litrze wody, dzięki temu są wodami alkalicznymi.

Wody lecznicze to : Henryk, Józef i Franciszek.Lecznicza woda mineralna Henryk

Woda lecznicza szczególnie polecana osobom cierpiącym na nadkwasotę i niedobór jodu. Skutecznie obniża poziom cukru we krwi. Przynosi ulgę również w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zaburzeniach przemiany materii oraz schorzeniach dróg żółciowych.

zobacz więcej >>>


Lecznicza woda mineralna Józef

Unikalna kompozycja minerałów, zawarta w Józefie, zapewnia dużą skuteczność w leczeniu wszelkich dolegliwości urologicznych. Działa korzystnie w stanach zapalnych dróg moczowych, kamicy nerkowej czy dnie moczanowej. Doskonale oczyszcza nerki.

zobacz więcej >>>


Lecznicza woda mineralna Franciszek

Przyspiesza trawienie, poprawia przemianę materii. Jako woda lecznicza polecany jest osobom cierpiącym na choroby wrzodowe, zgagę, przewlekłe nieżyty żołądka i dwunastnicy, schorzenia pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych oraz mających problemy z zaparciami.

zobacz więcej >>>
Menu produktów
        CH-Kollagen
        Biotta
        Anabox
        FacialDerm
        New Pharma
        MY.SIZE
        Kaiser cukierki
        ClipAir
        Dr Ritsert
        Lunette
        biobrush
        Lubexxx
        Wysowianka
        Cukierki Zile
 

Szukaj


           
Nasze Atuty
                 
Właściciel: AS-M4 Sp.zo.o. ul.Wrocławska 94, 41-902 Bytom | tel: + 48 32 275 01 52 | info@mach4.pl Agencja Lemar Gliwice  
Polski Angielski