Fotka
   
O NAS PRODUKTY KONTAKT PRACA  
Wybór Języka
     
Jesteś w produktach firmy:   SANOHRA

     

SANOHRA

SANOHRA Zatyczki do uszu dla dzieci i dla dorosłych SWIM i FLY to grupa profesjonalnych zatyczek firmy Innosan, 
występująca w dwóch rozmiarach : małym i średnim która chroni przewód słuchowy podczas lotu samolotem lub kąpieli wodnych.Zatyczki SANOHRA FLY dla dorosłych

Zatyczki SANOHRA FLY dla dorosłych to zatyczki do uszu przeciwko bólowi uszu podczas lotu, chronią uszy przed zmianami ciśnienia podczas lotu samolotem czy też podczas jazdy kolejką linową. Para zatyczek to kilkukrotnego użytku w zamkniętym pudełku utrzymującym właściwą higienę.  Zatyczki sa łatwe w użyciu i wygodne w zakładaniu.

zobacz więcej >>>


Zatyczki SANOHRA FLY dla dzieci

Zatyczki SANOHRA FLY dla dzieci to zatyczki do uszu przeciwko bólowi uszu podczas lotu dla dzieci lub dorosłych z małym przewodem usznym, chronią uszy przed zmianami ciśnienia podczas lotu samolotem czy też poczas jazdy kolejką linową. Para zatyczek to kilkukrotnego użytku w zamkniętym pudełku utrzymującym właściwą higienę.  Zatyczki są łatwe w użyciu i wygodne w zakładaniu.

 

zobacz więcej >>>


Zatyczki SANOHRA SWIM dla dorosłych

Zatyczki SANOHRA SWIM dla dorosłych to zatyczki które chronią przewód słuchowy i błonę bębenkową przed wnikaniem wody podczas kąpieli wodnych czy prysznica. Zapobiegają powstawaniu wilgoci w przewodzie słuchowym oraz pęcznieniu woskowiny co ogranicza rozwój bakterii i grzybów. Para zatyczek to kilkukrotnego użytku w zamkniętym pudełku utrzymującym właściwą higienę.  Zatyczki sa łatwe w użyciu i wygodne w zakładaniu.

zobacz więcej >>>


Zatyczki SANOHRA SWIM dla dzieci

Zatyczki SANOHRA SWIM dla dzieci to zatyczki w małym rozmiarze które chronią przewód słuchowy i błonę bębenkową przed wnikaniem wody podczas kąpieli wodnych czy prysznica. Zapobiegają powstawaniu wilgoci w przewodzie słuchowym oraz pęcznieniu woskowiny co ogranicza rozwój bakterii i grzybów. Para zatyczek to kilkukrotnego użytku w zamkniętym pudełku utrzymującym właściwą higienę.  Zatyczki sa łatwe w użyciu i wygodne w zakładaniu.

zobacz więcej >>>
Menu produktów
        CH-Kollagen
        Biotta
        Anabox
        MY.SIZE PRO
        ClipAir
        Lunette
        Lubexxx
        MISTER SIZE
        SANOHRA
 

Szukaj


           
Nasze Atuty
           
Właścicielem strony jest: Kolpharma Sp.z o.o. ul. Szobiszowicka 1, 44-100 Gliwice | tel: + 48 32 725-92-48 | info@kolpharma.pl Agencja Lemar Gliwice  
Polski Angielski