Fotka
   
O NAS PRODUKTY KONTAKT PRACA  
Wybór Języka
     
Jesteś w produktach firmy:   Biotta

     

Biotta

Firma Szwjacarska BIOTTA to firma - która od ponad 50-ciu lat jest Pionierem w produkcji organicznych, naturalnie czystych soków owocowych, warzywnych i mieszanych.

Dzisiejszy organiczny/ BIO - popyt stylu życia oraz trend wellness jaki panuje na świecie pokazuje, jak pionierską myślą kierowali się założyciele Firmy Biotta, którzy tak wcześnie opracowali oprócz zdrowia i witalności to dodatkowo doskonały smak i przyjemność picia w każdym łyku Soków BIO.

Soki BIO - czyli soki gotowe do picia, których składniki : owoce / warzywa uprawiane były według ścisłych procedur bez udziału toksycznej chemii.

Polecane dla każdego Pacjenta który świadomie sięga po produkt czysty chemicznie, pozbawiony sztucznych nawozów i pestycydów.

Mogą Państwo pobrać naszą ulotkę o sokach Biotta, a także dodatek o składnikach używanych do produkcji tych soków.

Informacja o stojakach:
- stojak na soki : 440 x 1090 x 300, z tylną nakładką : 440 x 1540 x 300.
- stojak na BIO Energy : 370 x 940 x 300, z tylna nakładką : 370 x 1340 x 300.

 BIOTTA BREUSS

Sok Biotta BREUSS to wyszukana kompozycja soku z jarzyn, stanowiąca idealny napój chłodzący lub napój energetyczny w czasie stosowania diety.

zobacz więcej >>>


Biotta bio Energy

Naturalny Drink Energetyczny to wyszukana kompozycja owoców między innymi : Guarana, Acaia które w naturalny sposób działają stymulująco, zmniejszają zmęczenie fizyczne i psychiczne oraz zwiększają umiejętność koncentracji i zapamiętywania. 

zobacz więcej >>>


Pakiet WELLNESS WEEK

Jak nowo narodzeni w ciągu tygodnia. Opracowany we współpracy z dietetykami, Biotta Pakiet Wellness Week jest naturalną metodą oczyszczenia Organizmu.

zobacz więcej >>>


BIOTTA BREAKFAST

Sok Biotta BREAKFAST to idealny towarzysz na początek dnia. Kompozycja soku z owoców z dodatkiem syropu z agawy i miodu. 

zobacz więcej >>>


BIOTTA ANANAS

Sok Biotta ANANAS to w 100% świeżo wyciśnięty sok z ananasa, stanowiący idealne orzeźwienie  w ciagu dnia, doskonale nadaje się do potraw i deserów. Wybrana kompozycja owoców, wyprodukowanych w Szwajcarii.

zobacz więcej >>>


BIOTTA MANGO MIX

Sok Biotta MANGO MIX to orzeźwiający koktajl z dojrzewających w słońcu egzotycznych owoców z zawartością 25% puree z Mango.

zobacz więcej >>>


BIOTTA VITA 7

Sok Biotta VITA 7 to lekka wyszukana kompozycja owoców z dodatkiem serwatki stanowiąca idealny koktajl odżywiający w ciągu dnia w celu utrzymania zdrowego trybu życia.   

zobacz więcej >>>


BIOTTA WELLNESS DRINK

Sok Biotta WELLNESS DRINK to koktajl ze świeżych owoców i jarzyn stanowiący doskonałe uzupełnienie pomiędzy posiłkami lub jako uzupełnienie diety. 

zobacz więcej >>>


BIOTTA CARROT

Sok Biotta CARROT to sok z marchwi stanowiący idealny napój każdego dnia, szczególnie podczas stosowania diety. Zalecana 1 szklanka soku przed posiłkiem. 

zobacz więcej >>>


BIOTTA KARTOFFEL

Sok Biotta Kartoffel to sok z soczystych organicznych ziemniaków z dodatkiem kopru włoskiego - bogaty w potas.

zobacz więcej >>>


BIOTTA SAUERKRAUT

Sok Biotta SAUERKRAUT to sok z kiszonej kapusty uzyskany w naturalnym procesie fermentacji kwasem mlekowym, jest żródłem Witaminy C.

zobacz więcej >>>


BIOTTA SELLERIE

Sok Biotta SELLERIE to świeżo wyciśnięty sok z selera stanowiący idealną regulację  w zaburzeniu kwasowo-zasadowej równowagi organizmu.

zobacz więcej >>>


BIOTTA VEGETABLE COCKTAIL

Sok Biotta Vegetable Coctail to sok-koktajl z warzyw poddany fermentacji z zawartością soli morskiej i ziół, stanowiący odżywczy aperitif w ciągu dnia.

zobacz więcej >>>


BIOTTA TOMATE

Sok Biotta TOMATE to czysta przyjemność picia soku ze świeżo zebranych organicznych pomidorów przyprawionych świeżym sokiem z cytryny i odrobiną soli morskiej. 

zobacz więcej >>>


BIOTTA PRUNE

Sok Biotta PRUNE to sok z suszonych śliwek, moreli, winogron i jagód aronii stanowiący doskonały koktajl wspomagający trawienie. Doskonały podczas stosowania diety.

zobacz więcej >>>


BIOTTA PREISELBEER

Sok Biotta PREISELBEER to wyszukana kompozycja soku z dzikiej żurawiny, herbaty  z liści brzozy oraz soku z agawy, stanowiąca doskonały koktajl który wspomaga organizm w walce z infekcjami układu moczowego. 

zobacz więcej >>>


BIOTTA RANDEN

Sok Biotta RANDEN to sok z buraka stanowiący idealny napój każdego dnia, szczególnie podczas stosowania diety. Zalecana 1 szklanka soku przed posiłkiem. 

zobacz więcej >>>


BIOTTA CASSIS

Sok Biotta CASSIS to wyszukana kompozycja soku z czarnej porzeczki z dodatkiem koncentratu z agawy, stanowiąca bogate naturalne źródło witaminy C – znanego przeciwutleniacza.  

zobacz więcej >>>


BIOTTA WILD BILBERRY

Sok Biotta WILD BILBERRY to sok z dzikiej borówki który wspomaga przemianę materii. Wybrana kompozycja owoców, wyprodukowanych w Szwajcarii.

zobacz więcej >>>


BIOTTA HOLUNDER

Sok Biotta HOLUNDER to wyszukana kompozycja soku z dzikiego bzu z dodatkiem herbaty z kwiatów dzikiego bzu, stanowiąca symbol witalności  każdego dnia.  

zobacz więcej >>>


BIOTTA GRANATAPFEL

Sok Biotta GRANATAPFEL to wyszukana kompozycja soku z granatu z dodatkiem koncentratu z agawy, stanowiąca idealny orzeźwiający koktajl każdego dnia.

zobacz więcej >>>


BIOTTA SUPERFRUITS

Sok Biotta SUPERFRUITS to idealny towarzysz na początek dnia. Kompozycja soku
z owoców, puree z truskawek oraz soku z czarnej marchwi.

zobacz więcej >>>


BIOTTA BLACK CARROT

Sok Biotta BLACK CARROT to sok z czarnej marchwi stanowiący idealny napój każdego dnia, szczególnie podczas stosowania diety. Zalecana 1 szklanka soku przed posiłkiem.

zobacz więcej >>>


BIOTTA ARONIA ACEROLA

Sok Biotta ARONIA-ACEROLA  to idealny towarzysz na początek dnia. Naturalna kombinacja soku z aronii, aceroli i białej herbaty. Naturalnie bogaty w witaminę C.

zobacz więcej >>>
Menu produktów
        CH-Kollagen
        Biotta
        Anabox
        MY.SIZE PRO
        ClipAir
        Lunette
        Lubexxx
        MISTER SIZE
        SANOHRA
 

Szukaj


           
Nasze Atuty
           
Właścicielem strony jest: Kolpharma Sp.z o.o. ul. Szobiszowicka 1, 44-100 Gliwice | tel: + 48 32 725-92-48 | info@kolpharma.pl Agencja Lemar Gliwice  
Polski Angielski